Stop problemom z pecetem i laptopem!

Nawet jeśli obchodzisz się ze swoim pecetem lub laptopem z największą dbałością, nie jesteś w stanie całkowicie wyeliminować ryzyka zaistnienia usterki. Bez względu na to, czy Twój komputer został uszkodzony, zawirusowany, czy nastąpił spadek szybkości i wydajności jego pracy, czy też utraciłeś ważne dane, zgłoś się do nas. Mówimy stop każdemu problemowi komputerowemu!

Ach, te laptopy…

Laptopy, ze względu na swój mobilny charakter, wyjątkowo narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Notebook jest często przenoszony i użytkowany w różnych, nieraz bardzo niekorzystnych, warunkach. Upadki, uderzenia, zaburzona wentylacja – z całą pewnością nie sprzyja to poprawnej pracy laptopa. Podobnie zresztą, jak niedelikatne obchodzenie się ze sprzętem – zbyt szerokie otwieranie, zamykanie z impetem, naciskanie na matrycę, przerzucanie, użytkowanie gdzie bądź, w zbyt wysokich lub w zbyt niskich temperaturach, itp. Kolejny nagminnie pojawiający się problem to zalanie laptopa.

Tego typu incydenty często prowadzą do awarii sprzętu i niemożliwości jego dalszego użytkowania. Do tego dodać należy usterki elektroniczne, błędy logiczne, dysfunkcje systemu,  zawirusowanie i zaśmiecenie dysku, nieostrożne działania użytkownika skutkujące utratą danych – i tak, pojawia się cały arsenał możliwych awarii laptopów, z którymi na co dzień ma do czynienia nasza ekipa. Jeśli szukasz informatyka w Warszawie Ursynów lub Mszczonowie, który w sposób profesjonalny zajmie się Twoim uszkodzonym bądź mało wydajnym laptopem, zwróć się do nas!

Stop problemom z pecetem!

Awarie w komputerach stacjonarnych miewają różne podłoże, najczęściej są związane z naturalnym zużywaniem się części, z zaniedbaniami konserwacyjnymi, brakiem regularnego czyszczenia komputera (zarówno mechanicznego jak i na poziomie systemu), a także z nierozważnymi krokami użytkowników, takimi jak samodzielne próby „podkręcania” podzespołów czy próby napraw drobnych usterek.

Jeśli Twój komputer całkowicie lub w pewnym stopniu odmawia posłuszeństwa, jeśli nieopatrznie wykasowałeś dane lub jeśli praca systemu jest spowolniona, pomoże Ci nasz informatyk Warszawa Ursynów jest miejscem, w którym działa nasza firma, zapraszamy do osobistej wizyty lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Pamiętaj, że nawet z drobną usterką lub nieprawidłowością w funkcjonowaniu komputera, lepiej od razu udać się do profesjonalistów. W ten sposób unikniesz ryzyka pogłębienia awarii lub nawet uszkodzenia innych podzespołów.

Skontaktuj się z nami: +48536856496