Co zrobić kiedy Internet w komputerze nie działa?

Internet nie może połączyć się z Twoimi ulubionymi stronami? Nie panikuj, możesz naprawić problem za pomocą kilku prostych kroków. Naprawa komputerów Mszczonów.

Jeśli internet na komputerze nie działa, wyłącz router na 20 sekund. Problem może wynikać ze złego połączenia lub niewystarczającego zasilania. Na przykład sprawdź, czy gniazdko elektryczne jest sprawne. Następnie sprawdź ustawienia przewodowej lub bezprzewodowej karty sieciowej.

W wielu przypadkach na komputerze przestaje działać internet. Jeśli masz bezprzewodową lub przewodową kartę sieciową, sprawdź ustawienia komputera. Otwórz panel sterowania i jeśli widzisz listę sieci bezprzewodowych, spróbuj połączyć się z inną. Upewnij się również, że Twoje urządzenie ma wystarczającą moc, ponieważ fałszywe sygnały mogą uszkodzić adaptery Wi-Fi. W niektórych przypadkach odłączenie routera i włączenie go ponownie może również pomóc.

Jeśli internet w komputerze nie działa, wyłącz router na 20 sekund. Następnie sprawdź ustawienia karty sieciowej przewodowej lub bezprzewodowej.

 

Jeśli problem nie ustąpił, skontaktuj się z nami.